رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فعالیت های صداوسیما در معرض قضاوت مردم قرار دارد


18 بهمن, 1395 - 14:57 -- روابط عمومی 3
مشاور عالی استاندار قزوین:

فعالیت های صداوسیما در معرض قضاوت مردم قرار دارد

مشاور عالی استاندار قزوین گفت: تمام فعالیت های صداوسیما در معرض دید و قضاوت مردم قرار دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدباقر کشفی در مراسم افتتاح طرح رادیونما که در محل صداوسیمای مرکز قزوین برگزار شد بیان داشت: شعارهای انقلاب اسلامی حول محور وحدت و همدلی و مفاهیم و ارزش های دینی و ملی به ثمر رسید و تداوم و استمرار انقلاب به حفظ و توجه به این ارزش ها متکی است.
وی افزود: باید تلاش کنیم امید و نشاط را در جامعه پمپاژ کنیم و و از هر سخن و حرکتی که یاس و نامیدی را در جامعه ترویج می کند دوری شود.
مشاور عالی استاندار تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی توفیقات و دستاوردهای خوبی در حوزه رسانه ملی اتفاق افتاده است و امروز شاهد نوآوری و خلاقیت و ابتکار جوانان در این بخش ها هستیم و توفیقات اخیر صداوسیمای مرکز قزوین هم جای تقدیر و تشکر دارد.
کشفی گفت: صداوسیما تنها دستگاهی است که در یک ساختمان شیشه ای کار می کند و همه فعالیت های آن در معرض دید و قضاوت بینندگان قرار دارد و همه اقشار و گروه های مختلف از این رسانه انتظار دارند.
وی اظهار داشت: توصیه استاندار به دستگاه های اجرایی همکاری و مشارکت حداکثری با رسانه ملی است تا از این طریق ظرفیت ها،توانمندی ها،خدمات و دستاوردهای نظام و دولت به جامعه معرفی شود.
رئیس گروه مشاوران استانداری خاطرنشان کرد: اشتغال زایی،افزایش سطح صادرات،فعال کردن حوزه های تولید از جمله دغدغه های اصلی استاندار می باشد و آثار و نتایج این پیگیری ها نیز به خوبی در قالب آمار ها قابل ارائه است.
گفتنی است در پایان این مراسم از عوامل تولید و دست اندرکاران و برگزیدگان برتر حوزه صداوسیمای مرکز قزوین تجلیل به عمل آمد.