رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

صیانت از دستاوردهای شهدا وظیفه ای همگانی است


16 بهمن, 1395 - 08:03 -- اداره کل روابط عمومی
مشاور استاندار در امور روحانیون:

صیانت از دستاوردهای شهدا وظیفه ای همگانی است

مشاور استاندار قزوین در امور روحانیون گفت: انقلاب اسلامی مدیون خون شهدای گلگون کفن، جانبازان و ایثارگران و خانواده های معزز آنهاست و همه وظیفه داریم از این دستاورد ارزشمند صیانت کنیم

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

حجت الاسلام مجتبی قائد امینی در مراسم یادواره ۵۰ شهید انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد شهدی عملیات والفجر مقدماتی، والفجر ۸، کربلای ۵، و شهیدان بهمن ماه قزوین که در امامزاده حسین (ع) قزوین برگزار شد در سخنانی گفت: انقلاب اسلامی ایران در جهان بی نظیر است و با تحقق مردم سالاری دینی موجب شد تا مستضعفان بر مستکبران پیروز شوند و سرنوشت خود را بدست گیرند.
وی اضافه کرد: در دوران رژیم ستم شاهی مبارزان انقلابی توانستند با تحمل سختی ها و شکنجه گاههای رژیم وابسته به آمریکا بساط ظلم را برچینند و انقلابی دینی را پایه گذاری کنند.
مشاور استاندار در امور روحانیون استان یادآورشد: شهدا با تبعیت از امام راحل و نثار جان خود در راه انقلاب توانستند حرکتی ماندگار را خلق کنند که امروز نیز الگویی برای حرکت دیگر ملل آزادی خواه جهان شده است.
وی با اشاره به عملیات غرورآفرین والفجر هشت و مقدماتی اظهارداشت: دستاوردامروز انقلاب مدیون خون همه شهداست و وظیفه داریم با صیانت از این نعمت الهی با حفظ وحدت در مسیر اعتلای نظام اسلامی تلاش کنیم.