رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بهره گیری از ظرفیت مساجد در ایام الله دهه فجر


4 بهمن, 1395 - 17:59 -- عابدی
مشاور استاندار در امور روحانیون:

بهره گیری از ظرفیت مساجد در ایام الله دهه فجر

مشاور استاندار در امور روحانیون: همان طور که مساجد در شکل گیری انقلاب اسلامی و پیروزی آن نقش چشمگیر و تاثیر گذاری برعهده داشتند باید با برنامه های متنوع در تداوم انقلاب هم موثر باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"حجت الاسلام مجتبی قائدامینی" مشاور استاندار در امور روحانیون در دیدار اعضای ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قزوین با عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین اظهار داشت : هدف از برگزاری برنامه های ایام الله دهه فجر امید بخشی و وحدت آفرینی در بین افراد جامعه است.
وی افزود : برگزاری جشن ها در جامعه باعث امیدبخشی در میان افراد جامعه می شود و این باید در میان مردم مشهود باشد.
حجت الاسلام امینی به نقش تاثیرگذار مساجد اشاره و اذعان داشت : همه مساجد ظرفیت های عظیمی محسوب می شوند و شایسته است به طبع شرایط و امکانات موجود درجشن های انقلاب اسلامی مشارکت داشته باشند.
وی افزود : همان طور که مساجد در شکل گیری انقلاب اسلامی و پیروزی آن نقش چشمگیر و تاثیر گذاری برعهده داشتند باید با برنامه های متنوع در تداوم انقلاب هم موثر باشند.
ایشان به برنامه های ایام الله دهه فجر اشاره و تصریح کرد : دیدار با خانواده شهدا، مراسمات ویژه برای مساجد استان و تدوین برنامه های 38 ساله دولت و در اختیار گذاشتن این برنامه در اختیار ائمه جماعات و جمعه جهت بازگو کردن به مردم و آشنایی ، تببین و تشریح آن برای مردم و صدها برنامه دیگر از برنامه های ایام دهه فجر می باشد.
حجت الاسلام امینی به منابع فکری و ظرفیت مبارزین سیاسی و زندانی های سیاسی اشاره کرد و گفت : صداو سیما،رسانه ها ،مساجد، دانشگاهاه،محافل و مجالس با استفاده از ظرفیت مبارزین سیاسی و زندانی های سیاسی قبل از انقلاب اسلامی می توانند در تبیین و تشریح انقلاب اسلامی و آشنایی قشر جوان و نوجوان با انقلاب بهره ببرند .