رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دولت ،در سفرهای استانی وعده های غیرعملی به مردم نمی دهد


5 آبان, 1395 - 09:54 -- اداره کل روابط عمومی
جانشین ستاد دستاوردهای سفر رئیس جمهور به استان قزوین:

دولت ،در سفرهای استانی وعده های غیرعملی به مردم نمی دهد

جانشین ستاد دساوردهای سفر رئیس جمهور به استان قزوین گفت: دولت ،در سفرهای استانی وعده های غیرعملی به مردم نمی دهد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمد باقر کشفی در جلسه ستاد دستاوردهای سفر رئیس جمهور و هیات همراه به استان قزوین که در محل استانداری برگزار شد در سخنانی بیان داشت: تبیین و شفاف سازی مصوبات و تصمیمات سفر رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید به استان قزوین موضوع مهمی است که باید به طور مستمر در دستور کار مدیران و فرمانداران قرار بگیرد.
وی افزود در سفرهای استانی ،دولت وعده ای که عملی نیست، نمی دهد و نمی خواهد با آمارها و اطلاعات مبالغه آمیز فضای کاذبی در جامعه ایجاد کند.
جانشین ستاد دساوردهای سفر رئیس جمهور به استان قزوین تصریح کرد: در سفرهای استانی دولت تدبیر و امید به دنبال آن است که طرح هایی را که افتتاح و بهره برداری از آنها در شرایط عادی و طبیعی بعضا" ممکن است تا ده سال به طول بکشد را در اولویت قرار بدهد و با تخصیص اعتبارات متمرکز و هدفمند،در مدت زمانی دوساله به بهره برداری برساند.
کشفی اظهار داشت: تکمیل طرح های نیمه تمام در اولویت سفرهای استانی دولت قرار دارد تا از هدر رفت بیت المال جلوگیری شود و پروژه ای به خاطر کمبود اعتبار و طولانی شدن مدت زمان بهره برداری روی زمین نماند.
مشاور عالی استاندار گفت: تخصیص اعتبارات  و سرعت بخشیدن به تکمیل طرح های نیمه تمام و افتتاح پروژه ها در موعد مقرر قطعا" کام مردم را شیرین خواهد کرد.
وی در پایان افزود: اینکه پروژه در چه  دوره ای آعاز و در چه دولتی به پایان برسد دغدغه دولت یازدهم نیست و در مراحل بعدی اهمیت دارد لذا اصل اولیه و مهم بهره برداری هر چه سریع تر پروژه ها با تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای شیرین کردن کام مردم و تقویت و ارتقای اعتماد آنها به کارآمدی نظام اسلامی است.