رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دولت تدبیر و امیدبه مطالبات مردم با حفظ کرامت انسانی پاسخ می دهد


4 مهر, 1395 - 22:27 -- اداره کل روابط عمومی
جانشین ستاد سفر رئیس جمهور در بازدید از ستاد ارتباطات مردمی:

دولت تدبیر و امیدبه مطالبات مردم با حفظ کرامت انسانی پاسخ می دهد

جانشین ستاد سفر رئیس جمهور در بازدید از ستاد ارتباطات مردمی اظهار داشت:دولت تدبیر و امید در پی پاسخگویی به مردم با حفظ کرامت انسانی است

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدباقر کشفی در بازدید از ستاد ارتباطات مردمی ریاست جمهوری که در محل نمایشگاه های بین المللی استان مسقر است با بیان این مطلب افزود: مردم محور و تکیه گاه اصلی نظام و انقلاب اسلامی محسوب می شوند که باید در هر شرایط و موقعیتی به انتظارات و خواسته های آنها توجه و رسیدگی کرد.
وی افزود: باتوجه به اینکه رئیس جمهور و هیات همراه 7 مهرماه به استان قزوین سفر می کند به منظور پاسخگویی به درخواست ها و شکایات مردم ستادی تحت عنوان ستاد ارتباط مردمی راه اندازی شده که مردم می توانند با شماره 111 با مسئولین و کارشناسان مرتبط تماس گرفته و خواسته ها و مسائل خود را با آنها در میان بگذارند.
جانشین ستاد سفر رئیس جمهور در استان افزود: سامانه تلفنی سامد با شماره تلفن 111 به منظور پاسخگویی سریع با کمترین هزینه برای شهروندان و مهم تر از آن با حفظ کرامت انسانی آنها راه اندازی شده است و مرم مجبور نیستند برای طرح دغدغه ها و درخواست های خود به نامه و عریضه نویسی اقدام کنند.
وی گفت:این سامانه  یک روز قبل از سفر رئیس جمهور با حضوردکتر شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور افتتاح می شود.
کشفی ادامه داد: از روز 6 مهرماه تا روز هشتم به مدت 72 ساعت مردم می توانند با شماره تلفن 111  درخواست ها و شکایات خود را مطرح تا در چرخه رسیدگی از سوی مسئولان و دستگاه ها قرار بگیرد.
مشاور عالی استاندار در ادامه از بخش های مختلف این ستاد بازدید کرد